top of page

התהליך

המטרה היא שהעולם ישים לב לקיומכם ולערך הייחודי שלכם לפני שפתחתם את הפה

אז ברשותכם, נתחיל מהסוף

בסוף התהליך המשותף שלנו, אתם תהיו שטח פרסום מהלך של הערך יוצא הדופן שיש לכם להביא לעולם. אבל לא סתם תבלטו, אלא תבלטו בצורה אותנטית, כזו שתמשוך אליכם את האינטראקציות המדוייקות עבורכם בכל מרחב אליו תגיעו.

מה זה אומר?

יצירת תדמית "טיילור מייד" מכוונת תוצאות, זהו תהליך אימוני שמפגיש  אתכם  עם כל קצוות האישיות שלכם. כדי לעשות זאת נכון, כל החזות: הבגדים, התכשיטים, השיער ועד הציפורן הקטנה ברגל, צריכים לבטא את אישיותכם, על שלל המורכבויות והניגודים שבכם. 

אין טוב או רע - יש פשוט מה שיש ועם זה ננצח!

הסטייל הוא אומנם מגרש המשחקים שלי, אבל בינינו זו רק הדלת והפוטו-פיניש לתהליך עמוק בהרבה, בו נבנית התדמית המהממת החדשה שלכם לצד הדימוי העצמי, הכבוד והביטחון שלכם במי שמשתקף אליכם חזרה מהראי.
 

זהו מסע התפתחות אישית, כלכלית, זוגית, חברתית ועסקית. כל אחד ומה שאתם זקוקים לו באותו רגע.

Grid
IMG_4712-01.jpeg
IMG_9712.jpeg

איך זה עובד תכל׳ס?

אנחנו עובדים מבפנים החוצה. לבני התמותה, זאת אומרת אתם שקוראים את זה עכשיו :) שטרם עברו תחת ידיי, פירקתי אותו לשלבים טכניים, במסגרתם כל אחד יפגוש אותי ובעיקר את עצמו בצמתים ורבדים שונים שמעולם לא דמיין לפגוש בתהליך של מייקאובר.

תהליך מייקאובר ראשוני

3. שופינג עם הסובייטית

מסע שופינג איתי זה תענוג צרוף , אם יורשה לי, גם אם ביום רגיל זה הסיוט שלכם. אנחנו הולכים ממוקדי מטרה, לרכוש פריטים שהמלתחה שלכם זקוקה להם, אתמול. ניצור חזות הורסת בתקציב שהגדרנו מראש וניתן לאישיות האמיתית שלכם לבצבץ החוצה מבעד הבגדים.

2. הפלישה לארון (המבולגן לרוב)

קודם כל עובדים עם מה שיש. נשלוף מתוך המלתחה הקיימת את הפריטים שמשרתים את הויז'ן שלי עבורכם, נזקק אותה וניצור שילובים חדשים ומעניינים (שבטח לא חשבתם עליהם קודם) ואת השאר- לתרומה.

1. חקירת שב״כ תחת לחץ פיזי מתון

בשיחה הראשונה נתעכב על שאלות נוקבות שיפרקו את האישיות שלכם לגורמים, שיגרמו לכם להבין טוב יותר את עצמכם ולהבין מה המסר שברצונכם לשדר כשאתם נכנסים למרחב. נשנס מותניים לקראת התהליך וניצור את התדמית שהיא התמהיל המדויק של כל החלקים האלה.

6. הוכחות ביצוע

אם העיניים בגב שלי לא מספיקות, אני דורשת שתשלחו לי תמונות שלכם בבוקר, לפני שאתם יוצאים מהבית. למה? כי ככה נרכשים הרגלים חדשים. כי בכל זאת... אתם שלטי הפרסום שלי... נא להתנהג בהתאם.

5. אם חשבתם שנפטרתם ממני

אז לא. נצלם קטלוג לוקים שלמים שיקל עליכם להטמיע ולתחזק את התדמית המרשימה DAY IN AND DAY OUT במינימום מאמץ. כמו שהמורה שלי הייתה אומרת - תזכרו שיש לי עיניים בגב וגם בכל הרשתות החברתיות שלכם :)

4. הסַפָּר שלכם עוד ישמע ממני

תדמית נוסח מאיה היא מכף רגל ועד ראש. אם אנחנו זקוקים לאנשי מקצוע נוספים בתחום הביוטי, אתן פקודות מדוייקות ואתם תלכו לבצע.

בגדול, אתם כל כך נהנים במחיצתי שלא בא לכם להיפרד

ריטיינר שנתי

עכשיו ברצינות, אתם מתפתחים, האישיות שלכם צומחת, היעדים וההישגים שלכם מעלים הילוך, אתם גדלים רגשית, מנטלית וכלכלית.

מכיוון שתדמית היא השיקוף שלכם, עליה לצמוח אתכם, להתאים את עצמה לאישיות הגדלה והמתפתחת, לעלות רמה לשלב הבא והבא והבא...

כך נוצר ה״ריטיינר״. הוא מיועד לאנשים אופטימיים שרוצים יותר, אנשי עסקים מצליחים ואנשים בכלל השואפים גבוה. אנשים שמעזים, המחזיקים תודעת שפע שמבינים את חשיבות ההתפתחות המתמדת וההשקעה בעצמם לאורך זמן למען הצמיחה שלהם בעסקים ובחיים בכלל.

אתכם אני לוקחת כל הדרך יד ביד עד שתהפכו למותג אנושי

IMG_5072-Edit-02-1.jpg

איך זה עובד תכל׳ס?

IMG_9827.jpg

3. אין דרך חזרה

ברגע ששמתי עליכם את החותמת שלי, אין דרך חזרה. זה הופך להיות חלק מכם, אתם מבינים את המהות והמתודה וממשיכים לשכפל אותה בשנים הבאות בהצלחה גם בלעדיי, מהממת ככל שאהיה.

2. מכפילים כח

נפגשים 3 פעמים נוספות במהלך השנה, אחרי התהליך הראשוני. כל פעם מתוך הבנה שאתם צומחים, על התדמית שלכם ליישר קו ולצמוח איתכם.

בדרך כלל אני ממש בעד שאחד הימים האלה יהפוך ליום צילומים, כדי שהחזות המהממת שלכם תישפך לתמונות מרשימות לכל המדיות הדיגיטליות ושאר ירקות הסייבר. לא שם לא קיים, כזה...

אם תחליטו שזה מה שעושים, אהיה נוכחת שם איתכם ואנצח על מקהלת אנשי המקצוע.

1. ברוך אלוהי הווטסאפ

אנו בקשר שוטף לכל שאלה, לפני כל מאורע משמעותי בחייכם, לקוח חדש אולטרא חשוב, ישיבת הנהלה אימתנית בה יידון קידומכם, דייט חלומות מהסרטים, מסע שופינג שהעזתם לעשות בלעדיי ברומניה או טיול בסופר שהחלטתם להתגנדר בשבילו, what ever, אני שם איתכם ובלעדיי אתם לא זזים.

bottom of page